2 w 1: czyli wspomnienie Wszystkich Świętych (3 w szczególności: Św. Stanisława Kostkę #szkołapamięta, bł. Carlo Acutis oraz Św. Tarsycjusz) oraz Dzień Papieski.

 Dzień Wszystkich Świętych oraz Zaduszki maja swoje specjalne miejsce w kalendarzu, sercach i pamięci.

Z tej okazji w naszej szkole Pani Joanna Sędzicka przygotowała gazetkę okolicznościową, gdzie można było przeczytać o hisrorii tego święta obraz o tym, jak to swieto obchodzone jest w innych krajach. Uczniowie jej pomagający przygotowali pamiątkowe świeczki, na których napisali, za kogo chcą sie szczególnie pomodlić lub o kim chcą szczególnie pamiętać.

Z kolei Pan Adam Glinka wraz z wychowankami odwiedzili pobliski cmentarz. Uczniowie uprzątnęli grób Powstańców Śląskich, udekorowali go i pomodlili się. Zapraszamy do fotorelacji

Dzięki zaangażowaniu Pań: Teresy Kowolik i Sabiny Stefanowskiej oraz uczniów klas: 2, 5, Nico z 6 klasy i Janka z 4 udało się zorganizować przepiękne, pełne nadziei i dobrego słowa przedstawienie. Warto tez nadmienić zaangażowanie Pani Asi Malik, która była główna dekoratorką.

Przedstawienie miało charakter interaktywny, zatem młodsza część widowni też była zaangażowana w śpiew i pantomimę. Wyszło zacnie!

Z tego miejsca pragniemy podziękować Radzie Rodziców i Mamom, które podniosły nam wszystkim poziom cukru we krwi

Cytując klasyka: spieszmy się kochać kremówki, tak szybko znikają. Dlatego nie nie żadnej relacji z ich (kremówek) obecności w szkole.